ŞAHİNLER SOĞUTMA | Isıtma ve Soğutma Sistemleri


Kalite Politikası

Temel amacımız firmamızın ana çizgilerini kalite yönetimine uygun şekilde yön vererek endüstriyel soğutma sektöründe rekabet gücümüzü arttırıp enerji sınıfında verimli sistemler üreterek ülkemize hizmet etmek.

Çevreye ve insana duyarlılığı ön planda tutup düşük enerji tüketimli ürünlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veren hizmet sunmaktayız .

Müşteri memnuniyeti en önemli ilkemizdir , soğutma sistemleri sektöründe pazar rekabetine kaliteden ödün vermeden , verimli , dayanıklı , teslim sürelerinde aksaklık meydana getirmeden sektörde kalıcı adımlar atmakta ve kalıcı bir politika izlemekteyiz .

Ürün ve hizmetlerimizde farklı , müşteriye odaklı ürün seçimi  ve çalışanlarımızın değerli emekleriyle ürünlerimizi sürekli geliştirmek birincil hedefimiz olmuştur.

 

İş Güvenliği Politikası

Şahinler Soğutma Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti  iş Sağlığı ve İş Güvenliği Yasalarına ve Mevzuatlarına uygun olarak, tüm çalışanların sağlık, güvenlik, çalışma ortamı açısından en uygun koşullar altında çalışmasını sağlamaktadır.

İş sağlığını ve güvenliğini en üst seviyede tutmayı amaçlayarak;  güncel yönetmeliklere teknolojinden ve iş güvenliği yöntemlerinden faydalanarak kazalara yol açacak muhtemel riskleri tespit ederek önlem alma yönünde düzeltici faliyetler yerine getirerek insan sağlığını ve iş güvenliğini benimsemektedir .

 

AR-GE Politikası

Ar-Ge faliyetlerimiz müşteri ihtiyaçlarına odaklı , verimli , ekonomik ve uzun ömürlü ürünler geliştirmektedir .

Soğutma sistemleri üreticileri olarak komşu olduğumuz pazarda daha kaliteli ürünler üretme ilkesiyle müşterilerimize hizmet etmekteyiz fakat sunduğumuz hizmetin maddi karşılık beklentisi değil ülkemize teknoloji ve iş gücü katkısı firmamız için daha önemlidir.

  

Üretim  Güvenliği Politikası

Sanayi , test merkezleri , üretim merkezleri ,Tarım , hayvancılık ve diğer gıda sektöründe ''soğutma ve soğuk muhafaza '' yöntemi için gerekli makine , ekipman , kontrol sistemleri , otomasyon hizmeti sağlayarak ürünlerin uzun süre güvenle muhafaza etmelerini sağlamaktayız .

Üretim güvenliği konusunda tüm önlemleri alma yönünde ürünlerimizin  imalat , arıza , bakım ve  onarım hizmetlerinin tümünde ürün güvenliğini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz .

Üretim sektöründe soğutma sistemlerimiz  tüm faliyetleri yerine getirerek müşterilerimize kullanım sürecinde sağlıklı tavsiyeler ve hizmek vererek hiç bir aksama olmaması için kararlı şekilde çaba sarfetmekteyiz.

 
3WTURK CMS v8.3.3